Media o nas!

Telewizja Świętokrzyska: TeTaTeT - nowy niezależny teatr w Kielcach

May 18, 2018

Obietnica spektakli z humorem to właśnie Teatr TeTaTeT czyli zupełna nowość na kieleckim rynku. Grupa przyjaciół, których publiczność powinna pamiętać choćby z Teatru Stefana Żeromskiego czy Teatru Lalki i Aktora Kubuś tworzy właśnie nową jakość sceny niezależnej.

Radio Kielce: Pierwsza premiera nowego kieleckiego teatru. Założyli go znani aktorzy

May 17, 2018

60 tysięcy złotych, to szacunkowy, minimalny koszt wyprodukowania jednego spektaklu teatralnego. W tej kwocie zawierają się nie tylko gaże aktorów, ale również scenografia i tantiemy dla twórców.

Przed zadaniem wyprodukowania przedstawienia stanęli Teresa i Mirosław Bielińscy, znani kieleccy artyści, którzy w listopadzie ubiegłego roku, postanowili stworzyć Stowarzyszenie Teatr TeTaTeT. Za kilkanaście dni 26 maja, na premierze inauguracyjnej, będzie można zobaczyć efekty tej pracy.

TVP3 Kielce: "UMRZEĆ ZE ŚMIECHU" W TETATET. PREMIERA W NOWYM TEATRZE

May 17, 2018


To będzie nowość na kieleckiej scenie. Teatr TeTaTeT jako pierwszą sztukę wystawi komedię Paula Elliotta "Umrzeć ze śmiechu". Założycielami teatru są aktorzy Teresa i Mirosław Bielińscy. 

Mają duże aktorskie doświadczenie, ale w tym spektaklu i w tym teatrze będą debiutować. Pierwszą sztukę "Umrzeć ze śmiechu", wystawi nowy kielecki teatr TeTaTeT. Reżyserem jest aktor Mirosław Bieliński.

- Jest to mądra komedia i liczę na naszą mądrą, fantastyczną publiczność - mówi Ewa Pająk, aktorka. - Doświadczenie jeśli chodzi o granie, to my mamy, ale jeśli chodzi o zorganizowanie wszystkiego, to uczymy się wszystkiego i raczkujemy - dodaje Teresa Bielińska, aktorka, prezes Stowarzyszenia Teatr TeTaTeT

To będzie nowość na kieleckiej scenie. Teatr TeTaTeT jako pierwszą sztukę wystawi komedię Paula Elliotta "Umrzeć ze śmiechu". Założycielami teatru są aktorzy Teresa i Mirosław Bielińscy. 

Premiera w Kieleckim Centrum Biznesu 26 maja. Sztukę będzie można zobaczyć także dzień później oraz 9 czerwca.


Premiera w Kieleckim Centrum Biznesu 26 maja. Sztukę będzie można zobaczyć także dzień później oraz 9 czerwca.

Gazeta Wyborcza KielceCzy zarażą Kielce śmiechem? Z tego teatru masz wyjść w dobrym nastroju

May 17, 2018

W przyszłą sobotę stowarzyszenie Teatr TeTaTeT zaprezentuje swoją pierwszą sztukę - "Umrzeć ze śmiechu". Czy nowy teatr zarazi Kielce śmiechem?

Przypomnijmy, że inicjatorami powstania stowarzyszenia są Teresa i Mirosław Bielińscy – aktorskie małżeństwo występujące w kieleckim Teatrze Żeromskiego.

– Kochamy teatr i lubimy grać. Mamy troszkę więcej wolnego czasu, ponieważ dzieci już wyfrunęły z domu. W teatrze jesteśmy jakby mniej zajęci. I pomyśleliśmy zróbmy coś dla siebie i dla innych. Uważamy, że granie komedii daje dużą radość: nam i tej drugiej stronie, czyli widowni. Myślę, że warto te troski dnia codziennego zostawić gdzieś z boku. Przyjść, uśmiechnąć się i wyjść w dobrym nastroju z teatru – mówi o powodach powołania Teatru TeTaTeT Teresa Bielińska.

Echo Dnia: Znani kieleccy aktorzy chcą leczyć… śmiechem

May 10, 2018

Wiele osób mówiło nam, że brakuje im w Kielcach sceny komediowej. Chcą iść do teatru, by pośmiać się, zrelaksować i to dla nich stworzyliśmy TeTaTeT - mówi Mirosław Bieliński.To on wraz z żoną Teresą, także aktorką kieleckiego teatru dramatycznego, stworzył Stowarzyszenie Teatr TeTaTeT.

Gazeta Wyborcza Kielce: W Kielcach powstał teatr komediowy. "Widzowie chcą się odprężyć i zrelaksować"

May 08, 2018

W Kielcach powstało stowarzyszenie Teatr TeTaTeT, które zamierza grać spektakle komediowe. Pierwsza premiera sztuki Paula Elliotta "Umrzeć ze śmiechu" odbędzie się pod koniec maja.

Please reload

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2018-020 by TeTaTeT. 

Rezerwacja

telefonIczna

696 993 986

 

Poniedziałek - Piątek

8:00-15:00

KASA BILETOWA KCK

pon. 11:00 – 13:00;
czw. 15:00 – 17:00

kontakt z nami

Kieleckie Centrum Kultury

plac Moniuszki 2B,

25-334 Kielce,

MAŁA SCENA

 

Mail: teatr.tetatet@gmail.com

Tel: 532-219-376

KCK Logo.png