Nowa PREMIERA!

Teatr TeTaTeT przygotowuje komedię małżeńską pt.: "PRAWDA".

Od kilku tygodni trwają próby do najnowszej sztuki, której premiera zaplanowana jest na 15 lutego 2020 roku. Tym razem twórcy  realizują komedię małżeńską pt.: "PRAWDA" (La vérité). Autorem sztuki jest Florian Zeller - jeden z najbardziej uznanych twórców francuskiej literatury i dramatu ostatnich lat. "Prawda" w 2011 roku stała się przebojem scen teatralnych i podbiła serca francuskiej publiczności. Od kilku lat króluje na deskach europejskich i polskich scen! Tym razem po raz pierwszy w Kielcach - w Teatrze TeTaTeT! W spektaklu wystąpią dwa aktorskie małżeństwa: Teresa Bielińska i Mirosław Bieliński oraz Beata Pszeniczna i Dawid Żłobiński. 

Czwórka przyjaciół - dwie pary, co z tego wyniknie? Kto w teatrze poszukuje misternie utkanych intryg, zaskoczenia oraz dużej dawki inteligentnego humoru i dowcipu - będzie usatysfakcjonowany! Kto od sztuki oczekuje trochę refleksji nad życiem - też to dostanie! 
Jak na sztukę komediową będzie też odrobinę kontrowersyjnie, bo autor sztuki lubi zaglądać do naszych domów, sypialni i opowiadać o życiu w dość śmiały sposób!
Czworo bohaterów, lecz główną rolę gra tu ktoś inny - KŁAMSTWO! Dlaczego więc przewrotny tytuł PRAWDA? Przyjdź, zobacz i przekonaj się sam!

PRAWDA (La vérité) Floriana Zellera w reżyserii Mirosława Bielińskiego i Dawida Żłobińskiego już od lutego w repertuarze Teatru TeTaTeT na MAŁEJ SCENIE Kieleckiego Centrum Kultury!

Najbliższe spektakle: 

15 lutego 2020 godz. 16:00 - PREMIERA

16 lutego 2020 godz. 16:00

Bilety już w sprzedaży!

powrót do strony głównej.