JUŻ WKRÓTCE PREMIERA!

Aktualizacja: 12 maj 2018

Już niedługo pierwsza premiera, która zainauguruje działalność teatru TeTaTeT!

Wielki komediowy hit po raz pierwszy w Kielcach!


Rozpoczęły się próby do pierwszej produkcji, której premiera zainauguruje działalność nowego teatru na kulturalnej mapie Kielc. To znakomita komedia Paul'a Elliot'a pt.: "Umrzeć ze śmiechu". Reżyserem spektaklu jest aktor i reżyser Mirosław Bieliński. Będzie to druga realizacja tego tytułu w Polsce.


"Zdecydowaliśmy się na ten właśnie tekst ze względu na jego walory komediowe, dużą dozę wzruszenia, a także temat przyjaźni, której nawet smierć nie jest w stanie zakończyć. " - przyznaje Mirosław Bieliński.


Wśród współtwórców znaleźli się także:

Bożena Kostrzewska - scenografia, Klara Kostrzewska - kostiumy, Małgorzata Ziółkowska - ruch sceniczny i choreografia; muzyka - Paweł Piotrowski, projekcje i wizualizacje - Grzegorz Kaczmarczyk;


W obsadzie spektaklu zobaczymy znanych kieleckich aktorów. Wśród nich: Teresa Bielińska (Teatr im. S. Żeromskiego), Magdalena Daniel (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś"), Wiktoria Kulaszewska (Teatr im. S. Żeromskiego), Ewa Pająk, Beata Pszeniczna (Teatr im. S. Żeromskiego), Andrzej Plata (Teatr im. S. Żeromskiego) i Adrian Wajda.


Premiera spektaklu odbędzie się 26 maja 2018r., o godz. 16:00 w sali kongresowej Kieleckiego Centrum Biznesu (dawny Exbud).

Plakat do spektaklu UMRZEĆ ZE ŚMIECHU

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2018-020 by TeTaTeT. 

Rezerwacja

telefonIczna

696 993 986

 

Poniedziałek - Piątek

8:00-15:00

KASA BILETOWA KCK

pon. 11:00 – 13:00;
czw. 15:00 – 17:00

kontakt z nami

Kieleckie Centrum Kultury

plac Moniuszki 2B,

25-334 Kielce,

MAŁA SCENA

 

Mail: teatr.tetatet@gmail.com

Tel: 532-219-376

KCK Logo.png