JUŻ WKRÓTCE PREMIERA!

Aktualizacja: 12 maj 2018

Już niedługo pierwsza premiera, która zainauguruje działalność teatru TeTaTeT!

Wielki komediowy hit po raz pierwszy w Kielcach!


Rozpoczęły się próby do pierwszej produkcji, której premiera zainauguruje działalność nowego teatru na kulturalnej mapie Kielc. To znakomita komedia Paul'a Elliot'a pt.: "Umrzeć ze śmiechu". Reżyserem spektaklu jest aktor i reżyser Mirosław Bieliński. Będzie to druga realizacja tego tytułu w Polsce.


"Zdecydowaliśmy się na ten właśnie tekst ze względu na jego walory komediowe, dużą dozę wzruszenia, a także temat przyjaźni, której nawet smierć nie jest w stanie zakończyć. " - przyznaje Mirosław Bieliński.


Wśród współtwórców znaleźli się także:

Bożena Kostrzewska - scenografia, Klara Kostrzewska - kostiumy, Małgorzata Ziółkowska - ruch sceniczny i choreografia; muzyka - Paweł Piotrowski, projekcje i wizualizacje - Grzegorz Kaczmarczyk;


W obsadzie spektaklu zobaczymy znanych kieleckich aktorów. Wśród nich: Teresa Bielińska (Teatr im. S. Żeromskiego), Magdalena Daniel (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś"), Wiktoria Kulaszewska (Teatr im. S. Żeromskiego), Ewa Pająk, Beata Pszeniczna (Teatr im. S. Żeromskiego), Andrzej Plata (Teatr im. S. Żeromskiego) i Adrian Wajda.


Premiera spektaklu odbędzie się 26 maja 2018r., o godz. 16:00 w sali kongresowej Kieleckiego Centrum Biznesu (dawny Exbud).

Plakat do spektaklu UMRZEĆ ZE ŚMIECHU

Address

Teatr TeTaTeT

KIELECKIE CENTRUM KULTURY

PLAC MONIUSZKI 2B

25-344 KIELCE

MAŁA SCENA

logo-white.png

Contact

Rezerwacja biletów 

Tel. (+48) 532-219-376

poniedziałek - piątek  

(12:00-17:00)

sobota-niedziela

(12:00-15:00)

Email: teatr.tetatet@gmail.com
 

kupbilecik teatr tetatet

Follow us

PARTNER STRATEGICZNY

echo.png
© 2020 by Teatr TeTaTeT

Teatr TeTaTeT

najlepsza rozrywka!