Teatr TeTaTeT zmienia siedzibę!

Teatr TeTaTeT przenosi się do Kieleckiego Centrum Kultury!

Pragniemy Państwa poinformować, że 11 grudnia 2019r., Teatr TeTaTeT podpisał umowę o współpracę z Kieleckim Centrum Kultury. Od lutego 2020 roku Teatr TeTaTeT przenosi swoją działalność na małą scenę KCK. Zawarta umowa jest wynikiem zaproszenia, które otrzymaliśmy od dyrektor Kieleckiego Centrum Kultury - Pani Augustyny Nowackiej. Przez kilka tygodni trwały rozmowy na temat współpracy i warunków przeniesienia Teatru do nowej siedziby. 

 

25 stycznia 2020 roku zagramy ostatni spektakl w Kieleckim Centrum Biznesu - UMRZEĆ ZE ŚMIECHU, tym spektaklem zainaugurowaliśmy naszą działalność i nim pożegnamy się z naszą dotychczasową sceną. 

Wszystkich, którzy chcą razem z nami pożegnać się z Centrum Biznesu - zapraszamy! Bilety już są w sprzedaży. 

 

Natomiast od lutego 2020 roku zapraszamy widzów już do KCK. Na widzów czeka wiele nowości i niespodzianek. Przede wszystkim nowa premiera! Już 15 lutego odbędzie się premiera komedii małżeńskiej pt:. „PRAWDA” Floriana Zellera w reżyserii duetu : Mirosław Bieliński &  Dawid Żłobiński. 

Jednak na deskach KCK powitamy widzów po raz pierwszy 8 lutego spektaklem #KochajmySię! - w tym spektaklu też pojawią się nowości. Pełny repertuar Teatru TeTaTeT w nowej siedzibie oraz sprzedaż biletów ogłosimy już wkrótce!

Powrót do strony głównej!