AKTORZY.

Poznaj aktorów, którzy z nami współpracują!

DSC04130.jpg

Teresa Bielińska

W roku 1980 ukończyła PWST we Wrocławiu. W latach 80 - 97 związana z teatrami im.Solskiego w Tarnowie oraz im. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. W Teatrze im. S. Żeromskiego zadebiutowała w 1997 roku w "Czarnej komedii" Petera Shaffera rolą Carol Melkett. Grała w wielu serialach telewizyjnych. Kojarzona także z produkcji kinowych m.in. "Popiełuszko. Wolność jest w nas" w reż. Rafała Wieczyńskiego. Pomysłodawczyni i Prezes Stowarzyszenia Teatr TeTaTeT.

Spektakle na scenie Teatr TeTaTeT:

"Umrzeć ze śmiechu" | Paul Elliott | reż. Mirosław Bieliński

#KochajmySię | Mirosław Bieliński | reż. Mirosław Bieliński

PRAWDA | Florian Zeller | reż. M. Bieliński & D. Żłobiński

Magda_Daniel.jpg

Magdalena Daniel

Aktorka, lalkarka i wokalistka. Absolwentka Akademii Teatrelnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku , kierunek: aktorski oraz Pierwszej Prywatnej Szkoły Muzycznej "Muzyk" w Kielcach, Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, kierunek: wokalistyka w klasie: prof. Marty Wilk. Studentka Diecezjalnego Studium Organistowskiego w Kielcach w klasie: prof. Michała Przygodzkiego. Asystentka w Akademii Teatralnej prof. Jana Plewako przy przedmiocie Gra aktora lalką - Jawajką. Na co dzień związana z Teatrem Lalki i Aktora "Kubuś"w Kielcach oraz Teatrem TeTaTeT. Związana z nowatorskim, resocjalizacyjnym projektem "Teatr, mama tata i ja". Zafascynowana teatrem formy oraz klasyką muzyki rozrywkowej, uwielbia łączyć ze sobą rożne gatunki sztuki. W pracy twórczej uwielbia wychodzić z improwizacji, która pozwala na zupełnie nowe doznania wyrażenia artystycznego. W 2018 roku, wydaje swoją debiutancką płytę Poetic Syntetic.

Spektakle na scenie Teatr TeTaTeT:

"Umrzeć ze śmiechu" | Paul Elliott | reż. Mirosław Bieliński

#KochajmySię! | Mirosław Bieliński | reż. Mirosław Bieliński

Oficjalna strona internetowa aktorki:

www.magdalena-daniel.pl

35098162_671495539854372_816594815082194

Magda Szczepanek

Aktorka i wokalistka. Obecnie związana z Krakowskim Teatrem Variete, Teatrem Plejada z Krakowa oraz Teatrem TeTaTeT.
Debiutowała na deskach Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, gdzie zagrała Dianę Barry w musicalu "Ania z Zielonego Wzgórza" w reż. Jana Szurmieja (premiera 2006).
Na scenie nieprzerywalnie od 25 lat... od dziecka śpiewała i z powodzeniem brała udział w niezliczonych konkursach, festiwalach piosenki i programach telewizyjnych ( "Twoja droga do gwiazd", "Szansa na sukces" ) Od 11 lat można ją podziwiać w charakterze aktorki.
Zagrała Vivienne Kensington u Janusza Józefowicza w "Legalnej Blondynce" (premiera 2015).
Janusz Szydłowski (Dyrektor Krakowskiego Teatru Variete) zaangażował ją do dwóch produkcji swojej reżyserii. Pierwsza to "Variete film show", gdzie możemy zobaczyć wachlarz jej umiejętności i emocji - od szlachetnego i intymnego wykonania "Moon river", po silne i charakterne "Cell block tango" z musicalu "Chicago".
Obok Tadeusz Huka i Iwony Bielskiej gra także w drugim spektaklu J. Szydłowskiego "Dziewczyna z plakatu", gdzie wciela się w Polly Perkins- girlaskę z lat dwudziestych i kolejny raz prezentuje warsztat wokalny, taneczny i aktorski. 

W spektaklu #KochajmySię (reż. Mirosław Bieliński) brawurowo wykonuje emocjonalne piosenki z repertuaru Agnieszki Osieckiej i Kabaretu Starszych Panów.


Na co dzień pasjonatka jedzenia, lubi gotować i twierdzi, że gdyby nie scena, spełniałaby się w kuchni.

(źródło: Oficjalny fanpage artystki (facebook.pl)

Aktorka w Teatr TeTaTeT:

#KochajmySię!  | reż. Mirosław Bieliński

53932269_2081140185393370_94458786673695

Anna Iwasiuta

Urodzona w 1983 r., aktorka, pedagog teatralny i pedagog tańca,autorka tekstów, dramaturg. Pracowała m.in. w Teatrze Miejskim im. W. Gombrowicza w Gdyni oraz Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu. Współpracuje z teatrami dramatycznymi i muzycznymi oraz licznymi instytucjami kulturalnymi i oświatowymi. Autorka bajek terapeutycznych, tekstów dramatycznych oraz serii audiobooków w ramach projektu popularyzującego baśnie narodów świata. Prowadzi

warsztaty teatralne, taneczne, arteterapeutyczne, tworzenia lalek oraz pracy z ciałem i głosem dedykowane konkretnym grupom odbiorców ( kobiety, środowiska onkologiczne, grupy wysokiego ryzyka i osoby niepełnosprawne).  Działalność edukacyjną bardzo często prowadzi w oparciu o autorski program ŚWIADOMOŚĆ / UWAŻNOŚĆ/ OBECNOŚĆ. Autorka monodramu „Bóg jest kobietą o jednej piersi"

Aktorka w Teatr TeTaTeT:

#KochajmySię!  | reż. Mirosław Bieliński

Bóg jest kobietą o jednej piersi | Anna Iwasiuta

IMG_8077 kopia.jpg

Ewa Pająk

Związana z Teatrem Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach jako adeptka (1980-81) i aktorka lalkarka (1985-87 i 1989-90), występowała także w teatrach: im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie (1987-89), im. Stefana Żeromskiego w Kielcach (1990-95) i im. Ludwika Solskiego w Tarnowie (1995-99). Znana z wielu seriali, m.in. Blondynka, Ranczo, Komisarz Alex, Barwy szczęścia.

Spektakle na scenie Teatr TeTaTeT:

"Umrzeć ze śmiechu" | Paul Elliott | reż. Mirosław Bieliński

DSC_2848-1.jpg

Magdalena Wójcik

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej i PWST w Warszawie. Po ukończeniu studiów, związana przez 16 lat z warszawskim Teatrem Ateneum, następnie z Teatrem Syrena, a obecnie z Teatrem Komedia. Na planach filmowych miała szczęście współpracować z takimi reżyserami jak Andrzej Wajda, Jerzy Kawalerowicz, Gustaw Holoubek, Andrzej Barański czy Juliusz Machulski. Wystąpiła w wielu serialach np: Sukces, Dom, Złotopolscy, Kocham Klarę, Codzienna 2 m3, w 2012 dołączyła na stałe do obsady Klanu. Uczestniczka IV edycji Tańca z gwiazdami w TVN, przez kilka lat prowadziła program poświęcony zdrowemu odżywianiu - Jem i chudnę w Polsat Cafe. Jej ulubiony repertuar teatralny to komedie. Uwielbia doprowadzać ludzi do płaczu… oczywiście ze śmiechu!

Spektakle na scenie Teatr TeTaTeT:

PRAWDA | Florian Zeller | reż. M. Bieliński & D. Żłobiński

IMG_3202.JPG

Małgorzata Oracz

Małgorzata Oracz aktorka stale związana z Teatrem Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach.

Zagrała w ponad 50 premierach około 70 ról.

Wojewódzki konsultant teatralny, choreograf (Czerwony Kapturek - Teatr Bielsko Biała );

Praca charytatywna związana z akcjami zdrowotnymi:

rak piersi, prostaty itp.

Modelka i Członkini Klubu Modnych Babeczek;

Prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i nauczycieli.

Juror w konkursach recytatorskich itp.

W 2005 roku odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

2010 Złoty Krzyż Zasługi

2008 Złoty Kapelusz przyznany przez Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego i Filantropów; 

Udział w czytaniach w antykwariacie Metzgera w Kielcach.

Spektakle na scenie Teatr TeTaTeT:

"Umrzeć ze śmiechu" | Paul Elliott | reż. Mirosław Bieliński

_12A6064.JPG

Paweł Janyst

Paweł Janyst (1992 r.) - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, filia we Wrocławiu.

Wystąpił w spektaklu dyplomowym "Believe me you fool" w reżyserii Cezarego Studniaka. Często współpracuje  z reżyserem Pawłem Passinim występując na scenach Teatru Polskiego w Bielsku-Białej ("Dybbuk"), Teatru Ludowego w Krakowie ("Mistrz i Małgorzata") czy Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie ("Hindełe").
Ponadto warto wymienić jego udział w produkcjach filmowych i telewizyjnych: „Kamienie na szaniec”, "Czas Honoru", "Korona Królów" czy "Ukryta gra".

Spektakle na scenie Teatr TeTaTeT:

"Umrzeć ze śmiechu" | Paul Elliott | reż. Mirosław Bieliński

_MG_9356.jpg

Adrian Wajda

Aktor filmowy, teatralny, dubbingowy. Absolwent Lart Studio w Krakowie, Panstwowej Wyzszej szkoly teatralnej w krakowie na wydziale aktorskim. Studiował reżyserię filmową na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie Uczestnik warsztatów z Elizabeth Kemp - dyr Lee Strasberg's Actor Studio w Nowym Jorku. Grał w Teatrach: Tarnowskim im. L. Solskiego, Powszechnym w Łodzi, Teatrze Studio w Warszawie oraz Teatrze im S. Żeromskiego w Kielcach. Od 2017 roku prowadzi agencję reklamową gdzie zajmuje się fotografią, operatorką oraz montażem filmowym. Jego zainteresowania to sport: piłka nożna, siatkówka, koszykówka a także psychologia, podróże, gotowanie.

Spektakle na scenie Teatr TeTaTeT:

"Umrzeć ze śmiechu" | Paul Elliott | reż. Mirosław Bieliński

Grzegorz Kwas 1.jpg

Grzegorz Kwas

Grzegorz Kwas urodził się 04.04.1973 roku w Tarnowskich Górach.

 W 1992r. ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach. W tym samym roku dostał się na studia do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Prace dyplomowe ukończył u prof. Jana Peszka i prof. Jerzego Stuhra. Uczelnię ukończył w 1996r. i obronił pracę dyplomową.

            Po studiach rozpoczął pracę zawodową jako aktor występując w teatrach:

Teatr Stary w Krakowie, Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach i Teatr Zagłębia w Sosnowcu, gdzie pracuje do dziś.

Ma na swoim koncie ponad 80 ról scenicznych.

  

Sylwetka jego osoby znalazła się w książce Witolda Fillera pt.: „ Nowy poczet aktorów polskich ''.

Ma na swoim koncie udział w festiwalach : „Boska komedia'' w Krakowie, „Fanaberie teatralne'' w Wałbrzychu, „Raport '' w Gdyni czy „Warszawskie Spotkania Teatralne'' w Warszawie.

Brał również udział w teatrach telewizji, „ Korzeniec'' oraz „ Koń,kobieta i kanarek'' w reżyserii Remigiusza Brzyka.

            Wśród filmów, w których wystąpił, znajduje się między innymi „Lista Schindlera''

w reż. Stevena Spielberga, „Wiedźmin” M .Brodskiego, „Piąta pora roku” Jerzego Domaradzkiego, „ Benek „ R. Glińskiego czy „ Przedwiośnie'' Filipa Bajona.

Spektakle na scenie Teatr TeTaTeT:

"PRAWDA" | Florian Zeller | reż. Mirosław Bieliński & Dawid Żłobiński

Nasze spektakle wystawiamy na scenie kameralnej w Kieleckim Centrum Kultury w ramach umowy opartej o współpracy.

— Przyjdź do nas. Gramy właśnie dla Ciebie. Stworzyliśmy to miejsce z myślą o Tobie! Chcemy podarować Ci uśmiech i inteligentą rozrywkę! Zapraszamy!