top of page

PROJEKTY

BAJKI NA DZIEŃ DZIECKA

Teatr TeTaTeT zaprosił wszystkie dzieci i dorosłych do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Dziecka. Na Facebooku teatru można oglądać przygotowane specjalnie z tej okazji inscenizacyjne czytania wierszy Brzechwy oraz innych autorów. Czytania odbyły się na wyspie dziecięcej Kieleckiego Centrum Kultury. W projekcie udział wzięli: Teresa Bielińska, Anna Iwasiuta, Mirosław Bieliński i Marcin Brykczyński.

KOLĘDA DLA MIASTA

W wigilijny wieczór, w czwartek, 24 grudnia 2020 r. o godzinie 20 teatr TeTaTeT zaprosił na program świąteczny pt.: „Kolęda dla miasta”.

Gospodarzami programu byli Teresa i Mirosław Bielińscy, którzy do wigilijnego stołu zaprosili aktorów współpracujących z teatrem TeTaTeT. Gośćmi programu byli: Magdalena Wójcik, Anna Iwasiuta, Małgorzata Oracz (Teatr Lalki i Aktora „KUBUŚ”), Ewa Pająk, Magdalena Daniel, Paweł Janyst, Marcin Brykczyński, Adrian Wajda, a także Zosia Pacholec. Przy pianinie akompaniował Wojciech Lisowicz. Podczas tego wieczoru usłyszeli Państwo najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, a także pełne wzruszeń i humoru opowieści o Świętach Bożego Narodzenia. Aktorzy przedstawili również ciekawe zwyczaje związane ze świętami oraz swoje prawdziwe historie. Zapraszamy do wspólnego kolędowania! Program powstał na małej scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Premiera 24 grudnia 2020 o godzinie 20:00.


Scenografia przygotowały Joanna Biskup-Brykczyńska, Agnieszka Mojecka, Agnieszka Kucharska. Opracowanie muzyczne: Wojciech Lisowicz.

Program realizowany dzięki wsparciu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

DŻEMIK SESSION

Teatr TeTaTeT przygotował specjalne wydanie programów online pod nazwą „Dżemik Session”. To cykliczne spotkania z ludźmi ze świata kultury i nie tylko. Teresa i Mirosław Bielińscy jako gospodarze programu prowadzą ciekawe rozmowy na różne tematy przy tytułowym dżemiku i herbatce w typowo letnim anturażu - na słonecznych tarasach Kieleckiego Centrum Kultury.

Program dostępny jest na kanale YouTube Teatru TeTaTeT.  Do rozmów będą zapraszać różnych gości. 

 

Pomysł realizacji programu zrodził się w związku z trwającą pandemią koronawirusa i brakiem możliwości tradycyjnych spotkań z publicznością podczas spektakli. Gościem pierwszego odcinka programu jest aktorka i wokalistka Magdalena Daniel - znana ze spektakli „Umrzeć ze śmiechu” oraz „#KochajmySię!”. 

 

Pomysłodawcą i realizatorem programu jest Paweł Olszacki, współpracujący z teatrem TeTaTeT w działaniach marketingowych. - „Dżemik Session” to format, który powstał spontanicznie podczas rozmowy z Teresą i Mirosławem Bielińskimi oraz Marcinem Brykczyńskim. Z założenia ma pozwolić widzowi poznać teatr od kulis z perspektywy samych aktorów. Dzięki ich opowieściom odbiorca może dowiedzieć się jak radzą sobie ze stresującymi sytuacjami na scenie lub w jaki sposób przygotowują nową sztukę. Cykl rozmów Teatru TeTaTeT to skarbnica wiedzy podszyta dobrym humorem - tłumaczy Paweł Olszacki.

20200710_194620.jpg
20200710_174636.jpg
bottom of page