top of page
Szukaj

Justyna Sieniawska powraca do Kielc!

Znana i lubiana aktorka powraca do Kielc, tym razem do Teatru TeTaTeT.1 września kielecki teatr rozrywki (Teatr TeTaTeT) rozpoczyna nowy sezon teatralny 2023/2024. Na początek Teresa i Mirosław Bielińscy zapraszają na znakomitą, francuską komedię małżeńską pt.: „PRAWDA”. Twórcy Teatru zaprosili do współpracy koleżankę sprzed lat – Justynę Sieniawską.


Aktorka wcieli się w rolę Alicji. Justyna Sieniawska będzie się w tej roli dublować razem z Magdaleną Wójcik.

Justyna Sieniawska pochodzi ze Szczecina. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie. Grała w kieleckim Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach w latach 2004- 2006. W swoim pierwszym sezonie zdobyła w Kielcach wiele nagród między innymi Dziką Różę, nagrodę publiczności. Wybrano ją przez Telewizję Polską na Świętokrzyską Czarownicę, Lady Witch. Została nawet twarzą miasta Kielce. Później jednak wyjechała do Warszawy, aby rozpocząć karierę telewizyjną. Zagrała między innymi w serialach "Na sygnale", "Na dobre i na złe, "Plebania" i wielu innych.- Bardzo się cieszę, że po latach znowu jestem w Kielcach. Nie z byle kim i nie byle gdzie, bo w teatrze TeTaTeT z Tereską Bielińską, z Mirkiem Bielińskim - komentuje ciepło swoje nowe działania zawodowe Justyna Sieniawska.


- Bardzo się cieszymy, że Justyna przyjęła nasze zaproszenie do współpracy i wkrótce będziecie Państwo mogli się z nią spotkać – podkreśla Teresa Bielińska.Spektakle komedii „PRAWDA” Floriana Zellera z udziałem Justyny Sieniawskiej już 1 września (piątek) o godzinie 19:00 oraz 3 września w niedzielę o godzinie 16:00 na małej scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Współczesna komedia małżeńska. Czwórka przyjaciół – dwie pary, przyjaźń, miłość, zdrada i kłamstwo. Co z tego wyniknie? PRAWDA (La vérité) Floriana Zellera w reżyserii Mirosława Bielińskiego i Dawida Żłobińskiego w wykonaniu Teatru TeTaTeT na MAŁEJ SCENIE Kieleckiego Centrum Kultury.

Autorem sztuki jest jeden z najbardziej uznanych twórców francuskiej literatury i dramatu ostatnich lat. “Prawda” w 2011 roku stała się przebojem scen teatralnych i podbiła serca francuskiej publiczności. Od kilku lat króluje na deskach europejskich i polskich scen! Tym razem po raz pierwszy w Kielcach – w Teatrze TeTaTeT! Kto w teatrze poszukuje misternie utkanych intryg, zaskoczenia oraz dużej dawki inteligentnego humoru i dowcipu – będzie usatysfakcjonowany! Kto od sztuki oczekuje trochę refleksji nad życiem – też to dostanie! Autor lubi zaglądać do naszych domów, sypialni i opowiadać o życiu w dość śmiały sposób! A co najważniejsze finał tych perypetii zaskoczy każdego!


Obsada: Teresa Bielińska, Justyna Sieniawska, Mirosław Bieliński, Marek KępińskiBilety dostępne w sprzedaży internetowej za pośrednictwem portalu kupbilecik.pl, www.teatrtetatet.pl; rezerwacje telefoniczne: 532-219-376. Bilety są także dostępne w kasie KCK oraz na godzinę przed spektaklem bezpośrednio u obsługo Teatru przy wejściu na Małą Scenę KCK.

428 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page