top of page
Szukaj

Spektakle walentynkowe!

Już 12 lutego rusza walentynkowy weekend z Teatrem TeTaTeT. Przed widzami dwa spektakle – "Prawda" Floriana Zellera oraz kabaret muzyczny "Keks albo Seks, czyli... #KochajmySię!"

W sobotę 12 lutego o godzinie 19:00 oraz w niedzielę o godzinie 16:00 Teatr TeTaTeT zaprasza do Kieleckiego Centrum Kultury na współczesną komedię małżeńską pt. "Prawda" Floriana Zellera w reżyserii Mirosława Bielińskiego i Dawida Żłobińskiego. W obsadzie Teresa Bielińska, Grzegorz Kwas, Mirosław Bieliński oraz znana z wielu filmowych produkcji Magdalena Wójcik.

- "

Prawda" opowiada o losach czwórki przyjaciół – dwóch par, których losem rządzi intryga i kłamstwo. W sztuce nie zabraknie inteligentnego humoru oraz finalnego zaskoczenia. Na pewno nie zabraknie również refleksji nad ludzkimi słabościami i postępowaniem – mówi Mirosław Bieliński

14 lutego o godzinie 19:00 w KCK na widzów czeka muzyczno-kabaretowa uczta. "Keks albo Seks, czyli…#KochajmySię!" w reżyserii Mirosława Bielińskiego, to podróż przez twórczość mistrzów polskiej piosenki - Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, czy Kabaretu Starszych Panów, której tematem jest miłość wyrażona poetyckim językiem.

- Z miłością wiążą się uczucia, nie tylko te uskrzydlające. Miłość, nawet tę najprawdziwszą przepełnia często smutek, żal, gorycz, czy zazdrość. "Keks albo Seks, czyli…#KochajmySię!", to spektakl, który w humorystyczny sposób pokazuje relacje między kobietą i mężczyzną, nie brakuje w nim jednak utworów, przepełnionych emocjami, które towarzyszą miłości w codziennym życiu. – mówi Teresa Bielińska


- To muzyczna reminiscencja polskich szlagierów w wykonaniu wspaniałych aktorów, którzy zapewnią naszym widzom moc emocji i dobrej zabawy! W spektaklu można usłyszeć m.in. utwory takie jak: Miasteczko cud, Wariatka tańczy, Powróćmy jak za dawnych lat, Jeżeli kochać i wiele innych. - zaprasza Justyna Michno z działu marketingu Teatru TeTaTeTW spektaklu zagrają: Teresa Bielińska, Magdalena Daniel, Ewa Pająk, Natalia Zduń, Magda Szczepanek (znana widzom z wielu telewizyjnych hitów: Policjanci i policjantki czy Pierwsza Miłość), Mirosław Bieliński, Marcin Brykczyński oraz Michał Chołka (znany m.in. z hitu TVN „LAB”), akompaniament Wojciech Lisowicz.


14 lutego, z okazji walentynek, przygotowaliśmy dla widzów słodkie serduszka!


Zapraszamy!

53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page