top of page
Szukaj

Teatr TeTaTeT zaprasza na walentynkowe spektakle!

W związku z tym, że Walentynki (14.02) wypadają w tym roku we wtorek, Teatr przygotował dla widzów walentynkowy maraton, który rozpocznie się już w najbliższy weekend. Zaprezentowanych zostanie aż 5 spektakli, które wpasowują się w klimat święta zakochanych.


Zaczynamy już w piątek (10 lutego – o godzinie 19:00) spektaklem „Seks dla opornych” Michele Riml w reżyserii Marka Kępińskiego. To słodko-gorzka komedia małżeńska, która trafnie przedstawia damskie i męskie punkty widzenia, ich pragnienia i potrzeby, a także ich wzajemne wyobrażenia. To mądry, obfitujący w błyskotliwe dialogi spektakl o samym życiu, który jednocześnie wzrusza i bawi do łez. Przedstawienie polecamy zarówno tym, którzy byli, są i dopiero będą w związku. Spektakl dedykowany dla widzów dorosłych. W obsadzie Teresa Bielińska i Mirosław Bieliński.


Ten sam spektakl zagramy 11 lutego w sobotę o godzinie 16:00. W tym dniu zagrają Ewa Pająk i Jacek Mąka.

Natomiast w niedzielę 12 lutego o godzinie 16:00 na deski Teatru TeTaTeT powraca zwariowana czeska komedia Jakuba Zindulki – „Teściowe wiecznie żywe” w reżyserii Mirosława Bielińskiego. To spektakl o relacjach między teściową a zięciem, synową a teściową, między matką a córką, synem a matką, między młodymi małżonkami i wreszcie, co najważniejsze, między samymi teściowymi! Porządna dawka humoru, świetne dialogi, ogromny ładunek emocji, od których może zakręcić się w głowie. W obsadzie: Teresa Bielińska, Ewa Pająk, Magda Szczepanek, Łukasz Oleś.

Teściowe wiecznie żywe zagramy także 13 lutego w poniedziałek o godzinie 19:00. W tym dniu zagrają Teresa Bielińska, Ewa Pająk, Ewelina Gnysińska i Karol Czajkowski.


Natomiast w walentynkowy wieczór – we wtorek 14 lutego o godzinie 19:00 zapraszamy Pod dachy Paryża! Będzie romantycznie, namiętnie i o miłości! A wszystko za sprawą Edith Piaf! Nikt tak nie śpiewał o pragnieniu miłości jak Ona! Tym razem największe przeboje paryskiego wróbelka w polskim tłumaczeniu zaprezentuje Wam Małgorzata Pruchnik Chołka. Przeniesie Was w klimatyczny i kameralny świat paryskich uliczek i tamtejszych kawiarni! Życiorys Edith Piaf obrósł w wiele legend, ale tym co wybrzmiewa w jej życiu i twórczości najbardziej jest miłość będąca na przemian siłą zbawienną i niszczycielską.

Zapraszamy w magnetyzującą podróż do świata czułości i wzruszeń!

Po spektaklu na widzów będzie czekał słodki poczęstunek!


Wszystkie spektakle polecamy tym którzy kochali, kochają i będą kochać! Wszystkie grane są na scenie kameralnej Kieleckiego Centrum Kultury przy Placu Moniuszki 2b w Kielcach.


Bilety na wydarzenia dostępne są w kasie Kieleckiego Centrum Kultury, online poprzez stronę www.teatrtetatet.pl oraz w rezerwacji telefonicznej 532-219-37693 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page